четвер, 12 червня 2014 р.

Урок-цирк



Тема. Письмове додавання трицифрових чисел у випадку кількох доданків. Задачі, що передбачають суму трьох і двох доданків.

Мета. Узагальнити прийоми письмового додавання трицифрових чисел на випадок  кількох доданків. Удосконалювати вміння учнів розв’язувати задачі, що включають суми трьох і двох доданків. Закріплювати вміння розв’язувати рівняння. Розвивати мислення, увагу, память. Формувати пізнавальні інтереси.



Обладнання: таблиці, сюжетні малюнки, картки із завданнями, силуетні картинки, малюнки із зображенням людей професій, пов’язаних з цирком.



Хід уроку



                       I. Організація класу до уроку.



                      II. Мотивація пізнавальної діяльності.

-         Сьогодні у нас незвичайний урок. Скажіть, будь ласка, діти, ви любите цирк?

-         Хто із вас хоч раз побував у цирку?

-         Чи знаєте ви, де вперше зявився цирк? /У Римі./

-         Що означає слово цирк? /Слово цирк означає «круглий»./

-         Сьогодні я запросила артистів цирку до нас на урок.

                      

                  III. Повідомлення теми і мети уроку.

                           Очікування учнів.

-         Чого ви очікуєте від сьогоднішнього уроку?

-         Чи справдились ваші очікування, ви скажете в кінці уроку.

                  IV. Робота над темою уроку.

1.     Усний рахунок.

           Хоч і дві руки він має,

           Шість м’ячів разом спіймає.

           Хто це? / Жонглер – французьке слово, означає «жартун»./...